LNS TİCARET'te

Güvenilir Çözümler,
Kaliteli Hizmet!

Neler Yapıyoruz?

2012 yılından bu yana Bursa ve çevre illerine hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini asıl amacımız olarak görüyor ve size en kaliteli ve güvenilir çözümleri sunuyoruz.

Temizlik Uzmanıyız

LNS Endüstriyel olarak, endüstriyel ve temizlik kimyasalları, kağıt temizlik ürünleri, ambalaj ve plastik sarf malzemeleri alanında hizmet ve ürün satışı yapıyoruz.

Hizmet ve ürün çeşitliliğimiz.

Tüm endüstriyel ve temizlik kimyasalları ile, kağıt temizlik ürünleri ve Ambalaj, Plastik sarf malzemelerinde kaliteli çözümleri size ulaştırıyoruz.

Endüstriyel ve Temizlik Kimyasalları : İşletmelerin ve fabrikaların ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan endüstriyel kimyasal ürünlerimizle, üretim süreçlerinizi daha etkili ve verimli hale getirebiliriz.

Kağıt Temizlik Ürünleri : LNS, hijyen standartlarına uygun ve çeşitli sektörlere hitap eden kaliteli kağıt temizlik ürünleri sunmaktadır. İş yerlerinizi temiz ve düzenli tutmak için ideal çözümlerle tanışın.

Ambalaj ve Plastik Sarf Malzemeleri : Ürünlerinizi güvenle saklamak ve taşımak için çeşitli sektörlere yönelik ambalaj ve plastik ürünlerimizle işlerinizi kolaylaştırın.

Temel İlkelerimiz

Doğru Ürün, Doğru Fiyat : Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ihtiyaçlarınıza uygun kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmayı ilke ediniyoruz.

Hızlı ve Esnek Hizmet : Siparişlerinizi en kısa sürede karşılamak için esnek bir yapıya sahibiz. Hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımızla iş süreçlerinizi destekliyoruz.